top of page
20210521_152133_edited.jpg
Logo-white-tr_edited.png
GIE_2949_edited.jpg

PROJEKTAVIMAS

Didžiausią vertę ir geriausią rezultatą užsakovas gauna tada, kai jo namo projektuotojas ir rangovas nuosekliai ir nuolat tarpusavyje bendrauja sprendžiant įvairius techninius klausimus. Tuo įsitikinome ne kartą. Statydami savo projektuotus statinius, iškilusias problemas sprendžiame daug greičiau ir geriau. Paprastai mūsų projektavimo paslauga apima namo koncepsijos sukūrimą, dokumentų parengimą ir koordinavimą statybos leidimui gauti ir, esant poreikiui, architekto dalyvavimą prižiūrint statybos eigą. Individualų namo projektą pas mus galite užsakyti net ir tuo atveju, jei statybos darbus planuojate patikėti kitam rangovui

  

STATYBA

Visada džiaugiamės, kai statome gražų ir funkcionalų pastatą. Stengiamės, kad visi mūsų projektai būtų sėkmingai įgyvendinti. Kai statinį projektuoją ne mūsų architektas, o užsakovas projekto rangovu pasirenka mus, projektavimo stadijoje, jei įmanoma, stengiamės aktyviai dalyvauti ir teikti įvairius pasiūlymus bei pastabas, kurios susijusios su projekto įgyvendinimu. Jei projektavimo paslauga užsakoma pas mus, bendravimas tarp architekto ir rangovo vyksta natūraliai ir nepertraukiamai. Taip užtikrinamas geras pasiruošimas statyboms. Preliminarias/orientacines sąmatas skaičiuojame nemokamai, o detalios sąmatos pas mus yra mokamos. Užsakant statybos darbus pas mus, sumokėti pinigai už sąmatos sudarymą grąžinami.

GIE_2954.jpg
GIE_2965.jpg

KONSULTAVIMAS

Ne specialistui namo projektavimo ir statybos procesas gali atrodyti gana sudėtingas. O dauguma užsakovų nėra šios srities specialistai. Ne visada projektuotojui ar statybininkui aišku, ko jų klientas nežino. Todėl siūlome pasinaudoti mūsų konsultavimo paslauga bet kurioje namo statybos stadijoje ir užduoti Jums rūpimus klausimus gyvai. Atvažiuosime į Jums patogią vietą patogiu laiku. Žinoma, ši paslauga yra mokama. Užsakę projektavimo ar rangos paslaugą pas mus, už konsultaciją sumokėtus pinigus atgausite.

bottom of page