O čia trumpa video atmintinė apie tai, kokios informacijos mums reikia, kad galėtumėm suskaičiuoti kiek kainuos Jūsų namo statyba

Prieš siunčiant užklausas
Prieš siunčiant mums užklausas

Kokybiško karkasinio ar šiaudinio gyvenamojo A+ klasės namo statyba su pilna apdaila ir inžinerinėmis sistemomis pas mus kainuoja nuo 1000 Eur/kv.m.

 

Dažnai, iki statybų pradžios nebūna dar tiksliai aišku, koks šildymo prietaisas, rekupertorius ar kitos inžinerinių sistemų dalys bus naudojamos būsimame name. Kokie langai bus montuojami dažnu atveju taip pat būna sprendžiama jau prasidėjus statyboms. Tokiu atveju, siūlome pas mus užsisakyti namo dėžutės su pilna išorės apdaila (be langų) statybos darbus. Pamatai, karkasas, pilnas išorės sandarinimas ir apdaila bei stogo danga pas mus kainuoja nuo 420 Eur/kv.m. su darbu ir medžiagomis.

 

Labiausiai namo statybos kainą įtakoja architektūrinis statinio sudėtingumas, konstrukciniai sprendiniai ir inžinerinių sistemų kiekis bei jų kokybė. Tokios pat kvadratūros, bet skirtingos architektūros bei technologinio sudėtingumo namų statybos kaina gali skirtis gana ženkliai. Todėl vadovautis kvadrato kaina, nesigilinant į minėtus dalykus, nederėtų.

Dažnaiusiai pasitaikantis gyvenamųjų namų tipas - vieno arba dviejų aukštų 80-120 kv.m. naudingo ploto namas su dvišlaičiu stogu. Tokio A+ klasės namo statybos kaina, įskaitant inžinerines sistemas ir pilną vidaus apdailą (be baldų), bus apie 1100-1150 Eur/kv.m. Ši kaina yra orientacinė. Skaičiuojant sąmatą, ji gali šiek tiek skirtis dėl ankščiau minėtų dalykų.

Na, o vien medinio karkaso montavimas (dvigubas sienų karkasas arba viengubas karkasas su papildomu sienos išstorinimu, perdanga, gegnės, pertvaros) pas mus kainuoja 120 - 150 Eur/kv.m. Kaina nurodyta su darbu ir medžiagomis, skaičiuojant pagal bendrą projekte nurodytą patalpų plotą. Pavyzdys.: Bendras namo patalpų plotas - 110 kv.m., tai  medinio karkaso montavimo kaina 110 x (120 - 150) = 13200-16500 Eur su darbu ir medžiagomis.

Gyvenamojo namo projektavimas (namo koncepsijos sukūrimas, dokumentų parengimas ir koordinavimas statybos leidimui gauti)  pas mus kainuoja nuo 15 Eur/kv.m.

 

Konsultacijų kaina   -   50 eur/val iki valandos trukmės, sekančios valandos 40 eur/val.

Šiaudinių sienų montavimas (dvigubas sienų karkasas, šiaudų užpildas, pilnas paruošimas tinkavimui)   -   nuo 70 Eur/kv.m. sienos.

KONTAKTAI

Krunų km. 4

LT-19184 Širvintų raj.

Tel.: +370 62211703

El. paštas: info@kruna.lt