top of page
20210622_133733_edited.jpg
Logo-white-tr_edited.png
DSC_0245_edited_edited.jpg

O čia trumpa video atmintinė apie tai, kokios informacijos mums reikia, kad galėtumėm suskaičiuoti kiek kainuos Jūsų namo statyba

Kokybiško karkasinio ar šiaudinio gyvenamojo A++ klasės namo statyba su pilna apdaila ir inžinerinėmis sistemomis pas mus kainuoja nuo 2200 Eur/kv.m.

 

Dažnai, iki statybų pradžios nebūna dar tiksliai aišku, koks šildymo prietaisas, rekuperatorius ar kitos inžinerinių sistemų dalys bus naudojamos būsimame name. Kokie langai bus montuojami dažnu atveju taip pat sprendžiama jau prasidėjus statyboms. Tokiu atveju, siūlome pas mus užsisakyti namo dėžutės su išorės apdaila (be langų) statybos darbus. Pamatai, karkasas, pilnas išorės sandarinimas ir apdaila bei stogo danga pas mus kainuoja nuo 800 Eur/kv.m. su darbu ir medžiagomis.

 

Labiausiai namo statybos kainą įtakoja architektūrinis statinio sudėtingumas, konstrukciniai sprendiniai ir inžinerinių sistemų kiekis bei jų kokybė. Tokios pat kvadratūros, bet skirtingos architektūros bei technologinio sudėtingumo namų statybos kaina gali skirtis gana ženkliai. Todėl vadovautis kvadrato kaina, nesigilinant į minėtus dalykus, nederėtų.

Dažniausiai pasitaikantis gyvenamųjų namų tipas - vieno arba dviejų aukštų 80-120 kv.m. naudingo ploto namas su dvišlaičiu stogu. Tokio A++ klasės namo statybos kaina, įskaitant inžinerines sistemas ir pilną vidaus apdailą (be baldų), bus apie 2200-2400 Eur/kv.m. Ši kaina yra orientacinė. Skaičiuojant sąmatą, ji gali skirtis dėl ankščiau minėtų dalykų.

Na, o vien medinio karkaso montavimas (dvigubas sienų karkasas arba viengubas karkasas su papildomu sienos išstorinimu, perdanga, gegnės, pertvaros) pas mus kainuoja nuo  250 Eur/kv.m. Kaina nurodyta su darbu ir medžiagomis, skaičiuojant pagal bendrą projekte nurodytą patalpų plotą. Pavyzdys.: Bendras namo patalpų plotas - 110 kv.m., tai medinio karkaso montavimo kaina bus nuo 110 x 250 = 27 500 Eur su darbu ir medžiagomis.

Gyvenamojo namo projektavimas (namo koncepcijos sukūrimas, dokumentų parengimas ir koordinavimas statybos leidimui gauti)  pas mus kainuoja nuo 35 Eur/kv.m.

 

Konsultacijų kaina   -   90 eur/val iki valandos trukmės, sekančios valandos 70 eur/val.

Šiaudinių skydinių sienų montavimas kainuoja nuo 230 Eur/kv.m. sienos. Skaičiavimo pavyzdys: Šiaudinių sienų plotas skaičiuojant pagal pastato išorės matmenis (aukštis ir plotis/ilgis) ir išmetant langų plotą yra 120 kv.m. Tai šiaudų skydų gamyba, transportavimas, visi pasiruošiamieji darbai ir montavimas ant kliento pamatų kainuos 230 x 120 = 27 600 Eur

bottom of page